Elektronik (Sms Onay Kodlu) Özel Sağlık Sigortası Açık Rıza Metinleri

İşbu form, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10.maddesinde düzenlenen Veri sorumlusunun aydınlatma yükümlülüğü hükümleri kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla LAZER GÖZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ OPTİK TIBBİ ÜRÜNLERİ İLAÇ MEDİKAL İNŞ GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ Şirketi tarafından Tarafınıza sunulan Aydınlatma Metninin ardından Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ve aktarılması ile ilgili açık rıza tercihlerinizi almak için sunulmaktadır. 

Sağlık verileriniz; Hastane kayıt işlemlerinde özel sağlık sigortanızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz halinde, açık rızanıza istinaden Özel sağlık sigortası işlemleriniz için sigorta şirketinize  aktarılmaktadır.

Bu hususa açık rıza veriyorsanız lütfen SMS’de bulunan kodu Hastane Görevlisine söyleyiniz. KVKK kapsamında açık rıza vereceğiniz hususlar için cep telefonunuza gelen kodları görevlilerimize söyleyebilirsiniz. Açık rıza vermediğiniz hususlarda Görevlilere kod söylemenize gerek yoktur. SMS ile gönderilen bağlantıları açamadığınız durumlarda görevlilerimizden aydınlatma ve açık rıza metinlerinin basılı versiyonlarını isteyebilirsiniz.

ÜST