Ticari İleti Açık Rıza Metni

İşbu form, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10.maddesinde düzenlenen Veri sorumlusunun aydınlatma yükümlülüğü hükümleri kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla LAZER GÖZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ OPTİK TIBBİ ÜRÜNLERİ İLAÇ MEDİKAL İNŞ GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ Şirketi tarafından Tarafınıza sunulan Aydınlatma Metninin ardından Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ve aktarılması ile ilgili açık rıza tercihlerinizi almak için sunulmaktadır. 

Cep telefonu numaranız ve E-posta adresi bilginiz, ileti tercihleriniz doğrultusunda 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca bilgilendirme, tanıtım, reklam, kampanyalar, memnuniyet değerlendirme çalışmaları ve duyuruların iletilmesi, pazarlama iletileri gönderilmesi amacıyla işlenecek ve müşteri ilişkilerini yürütmek için yazılım hizmeti aldığımız tedarikçilerimiz ve İYS A.Ş ile paylaşılacaktır.

Bu hususa açık rıza veriyorsanız lütfen SMS’de bulunan kodu Hastane Görevlisine söyleyiniz. KVKK kapsamında açık rıza vereceğiniz hususlar için cep telefonunuza gelen kodları görevlilerimize söyleyebilirsiniz. Açık rıza vermediğiniz hususlarda Görevlilere kod söylemenize gerek yoktur. SMS ile gönderilen bağlantıları açamadığınız durumlarda görevlilerimizden aydınlatma ve açık rıza metinlerinin basılı versiyonlarını isteyebilirsiniz.

ÜST